Kaip prailgitni lytinį aktą

Vyras – ne robotas. Be to, jis jautresnis aplinkos veiksniams, nei moteris. Seksas blogą nuotaiką moteriai nupučia, o štai vyras, turintis rūpesčių, nebus nusiteikęs intymiam ryšiui. Vyrą veikia viskas: nesutarimai šeimoje, problemos darbe, pinigų stygius ir pan. Tokiu atveju sudėtinga bus galvoti ne tik apie ilgesnį seksą, bet ir apskritai apie seksą. Vidinasi, čia reikės išminties ir supratingumo.

Tačiau vyras – ne vaikas, neprivalote aplink jį šokinėti. Geriausia – suprasti, tačiau nemenkinant jo savigarbos. Ir neabejokite jo pajėgumu, guosdama „nieko tokio“, „aš vis tiek tave myliu“ ir pan. Geriau pažiūrėkime, kas tiktų vyrui ir ką galėtumėte padaryti jūs, kad meilės naktys miegamajame pailgėtų.

Patarimai vyrui: 1. Prieš pradėdamas lytinį aktą, turite įsitikinti, kad moteris yra susijaudinusi. Paprastai moterys trokšta įžanginių glamonių iki 20 minučių. Tuomet net greitas lytinis aktas neatrodys toks skubus ir atmestinis. Moteris gali pasijausti, kad jums tik reikėjo pasitenkinti, o jos jausmai visiškai nesvarbūs. Todėl po ejakuliacijos jums reikėtų pailsėti apie 25-30 minučių ir pakartoti aktą. Šį kartą jis truks neabejotinai ilgiau.

2. Galite daryti tokį pratimą: stimuliuokite penį sausai, be jokių lubrikantų. Susikocentruokite į malonius pojūčius ir negalvokite apie jokias seksualines fantazijas. Kai pajusite, kad sėklos išsiveržimas artinasi, sustokite ir nebestimuliuokite. Kai neįvykusio orgazmo banga nuslūgs, vėl imkitės penio stimuliacijos. Tokiu būdu sėklos išsiliejimą atitolinsite 15-kai minučių. Kitą kartą tą patį pratimą atlikite jau su lubrikantu.

3. Moteriai gali atrodyti absurdiškas šis patarimas, tačiau tai veikia. Akto metu vyras neturėtų dar labiau audrintis partnerės vaizdu, įsijausti į tai, kas vyksta. Pravers minčių nukreipimas kita linkme – neutralia. Nesakome, kad reikia galvoti, kaip eisi pabaigęs suvalgyti sumuštinio, tačiau lytinio akto metu (jei siekiate jį pailginti) verta galvoti apie kitus malonius dalykus, tačiau – ne seksualinius.

4. Kai išmoksite save kontroliuoti, pamėginkite dar vieną būdą. Kai stimuliuosite penį ir pajusite besiartinantį orgazmą, pakeiskite glamonių pobūdį, suraskite ne tokias jautrias penio vieteles ir susitelkite ties jomis.

Kai galėsite save kontroliuoti, pamažu pereikite prie lytinio akto. Geriausia pasirinkti tą pozą, kur galėsite kontroliuoti partnerės judesius bei ritmą. Idealu – Misionieriaus poza.

Jei partnerė aktyvi ir užsigeidė Jodinėtojos pozos, pamėginkite mylėtis kitaip. Kai pajusite, kad orgazmas artėja, paprašykite, kad partnerė liautųsi judėjusi, o kai banga praeis, tęskite lytinį aktą. Kai vėl ateis banga, pakartokite tą patį. Perspėjame, jog bus sudėtinga, nes drėgna makštis padidina jautrumą.

Kada šie patarimai gali būti svarbūs? Kai vyrą kankina priešlaikinė ejakuliacija. Tai viena labiausiai paplitusių vyrų seksualinių problemų (su ja susiduria 30-40 proc. vyrų).

Tai irgi gali padėti:

Sutvarkykite dienos režimą ir mitybą. Venkite aštraus maisto ir nepersivalgykite. Pravers ir fizinis krūvis – jis padės išvengti susikaupusios įtampos.

Dažniau mylėkitės. Kuo rečiau tai darysite, tuo greičiau, kai tik pradėsite mylėtis, sėkla išsiverš. Stenkitės vis dažniau pailsėję pakartoti lytinį aktą. Paprastai antrasis kartas būna ilgesnis už pirmąjį.

Prezervatyvas taip pat padės pailginti lytinį aktą. Jis sumažina penio galvutės jautrumą, taigi nutolina ejakuliaciją.

Taip pat reikia suvokti, jog alkoholis neigiamai veikia lytinio akto trukmę. Svarbu užtikrinti gerą endokrininės sistemos veiklą, vengti streso, nuovargio, nenormuotos darbo dienos. Nervų sistema pirmoji reaguoja į neigiamus aplinkos veiksnius bei metabolizmo pokyčius.

Tai turėtų žinoti moterys:

Per daug ugningas jūsų temperamentas nepadės vyrui pratęsti lytinio akto. Savo karštumą išnaudokite pirmajai greitai sueičiai. O paskui leiskite partneriui pailsėti, pati nurimkite ir pasirenkite antrajam raundui.

Pasiūlykite pati stimuliuoti vyrą ranka. Paprašykite, kad jis pasakytų, kada sustoti (kai artinasi orgazmas). Taip galėsite geriau suprasti vyro organizmą, padėti mylimajam jus patenkinti.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/5braskes/karstos/patarimai-vyrams-kurie-pades-pailginti-lytini-akta.d?id=74110298#

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *